Üdvözöljük a Csillaghegyi MTE labdarúgó oldalán!

Vissza a TNT 2017-hez!




1.FORDULÓ


2017.január 7.szombat

11.00. Hidegkúti SC II - Újpesti Haladás FC 3:0 (3:0)
12.00. BEAC - Unione FC 0:10 (0:7)
13.00. Kormányőr SE I - Inter 04 FC 0:4 (0:2)
14.00. Goldball '94 FC U19 - Testvériség SE 3:0 (0:0)

2017.január 8.vasárnap

10.00. Csep-Gól FC - Törökbálinti FC 1:2 (1:1)
11.00. Kormányőr SE II - Zuglói Kinizsi FC 3:1 (0:0)
12.00. Budapesti Erdért SE - Újpesti Haladás FC U18 5:1 (1:0)
13.00. Goldball '94 FC öregfiúk - BVSC-Zugló U19 3:1 (0:0)
14.00. Csillaghegyi MTE öregfiúk - Goldball '94 FC U17 3:2 (1:1)

2017.február 6.hétfő

19.00. Csillaghegyi MTE - Szent Pál Akadémia FC 3:0 (0:0)




2.FORDULÓ


2017.január 14.szombat

11.00. Unione FC - Csillaghegyi MTE 1:2 (0:0)
13.00. Csep-Gól FC - Szent Pál Akadémia FC 3:3 (3:2)

2017.január 15.vasárnap

10.00. Testvériség SE - BEAC 3:3 (2:2)
11.00. Zuglói Kinizsi FC - Hidegkúti SC II 5:1 (4:0)
12.00. Goldball '94 FC U17 - Kormányőr SE II 6:4 (3:2)
13.00. Inter 04 FC - Budapesti Erdért SE 3:2 (2:1)
14.00. Újpesti Haladás FC - Csillaghegyi MTE öregfiúk 2:1 (2:0)

2017.január 22.vasárnap

15.00. BVSC-Zugló U19 - Kormányőr SE I 3:0 *

2017.január 30.hétfő

19.00. Törökbálinti FC - Goldball '94 FC U19 1:14 (0:5)

2017.február 5.vasárnap

17.00. Újpesti Haladás FC U18 - Goldball '94 FC öregfiúk 2:3 (0:2)

* = a Fegyelmi Bizottság határozata alapján.





3.FORDULÓ


2017.január 21.szombat

10.00. Inter 04 FC - BVSC-Zugló U19 1:1 (1:1)
11.00. Csillaghegyi MTE - Testvériség SE 0:2 (0:2)
12.00. Törökbálinti FC - Unione FC 3:8 (1:5)
13.00. Csillaghegyi MTE öregfiúk - Hidegkúti SC 4:1 (1:1)
14.00. Kormányőr SE I - Újpesti Haladás FC U18 3:4 (1:3)

2017.január 22.vasárnap

10.00. Kormányőr SE II - Újpesti Haladás FC 5:3 (4:1)
11.00. BEAC - Szent Pál Akadémia FC : (0:3)
12.00. Csep-Gól FC - Goldball '94 FC U19 2:1 (1:0)
13.00. Goldball '94 FC öregfiúk - Budapesti Erdért SE 2:3 (2:2)
14.00. Zuglói Kinizsi FC - Goldball '94 FC U17 4:3 (2:1)




4.FORDULÓ


2017.január 18.szerda

19.00. Goldball '94 FC U19 - Csillaghegyi MTE 5:2 (1:1)

2017.január 28.szombat

10.00. Testvériség SE - Unione FC 3:0 (1:0)
11.00. Budapesti Erdért SE - Kormányőr SE I 7:1 (1:0)
12.00. Szent Pál Akadémia FC - Törökbálinti FC 4:4 (3:1)
13.00. Újpesti Haladás FC U18 - BVSC-Zugló U19 3:4 (0:2)

2017.január 29.vasárnap

10.00. Újpesti Haladás FC - Goldball '94 FC U17 4:2 (1:1)
11.00. Hidegkúti SC II - Kormányőr SE II 3:5 (1:4)
12.00. Csep-Gól FC - BEAC 3:1 (0:0)
13.00. Goldball '94 FC öregfiúk - Inter 04 FC 7:1 (5:0)
14.00. Csillaghegyi MTE öregfiúk - Zuglói Kinizsi FC 2:4 (1:4)






5.FORDULÓ


2017.február 4.szombat

10.00. Unione FC - Goldball '94 FC U19 3:0 (1:0)
11.00. Csillaghegyi MTE - Csep-Gól FC 4:3 (3:1)
12.00. BVSC-Zugló U19 - Budapesti Erdért SE 2:4 (1:3)
13.00. Kormányőr SE I - Goldball '94 FC öregfiúk 1:5 (0:4)
14.00. Inter 04 FC - Újpesti Haladás FC U18 2:0 (1:0)

2017.február 5.vasárnap

10.00. Zuglói Kinizsi FC - Újpesti Haladás FC 2:1 (1:0)
11.00. Goldball '94 FC U17 - Hidegkúti SC II 1:3 (0:1)
12.00. Szent Pál Akadémia FC - Testvériség SE 2:5 (2:3)
13.00. BEAC - Törökbálinti FC 1:4 (0:1)
14.00. Kormányőr SE II - Csillaghegyi MTE öregfiúk 4:4 (1:1)




6.FORDULÓ


2017.február 11.szombat

10.00. Csep-Gól FC - Unione FC 1:5 (0:1)
11.00. Csillaghegyi MTE - BEAC 5:6 (5:3)
12.00. Újpesti Haladás FC - Kormányőr SE I 0:1 (0:1)
13.00. Csillaghegyi MTE öregfiúk - BVSC-Zugló U19 3:3 (0:1). Büntetőkkel: 1-2.
14.00. Szent Pál Akadémia FC - Goldball '94 FC U19 0:10 (0:5)

2017.február 12.vasárnap

10.00. Hidegkúti SC II - Inter 04 FC 7:4 (1:0)
11.00. Kormányőr SE II - Budapesti Erdért SE 0:3 (0:3)
12.00. Goldball '94 FC U17 - Újpesti Haladás FC U18 1:0 (0:0)
13.00. Törökbálinti FC - Testvériség SE 0:1 (0:0)
14.00. Zuglói Kinizsi FC - Goldball '94 FC öregfiúk 4:3 (1:2)




7.FORDULÓ


2017.február 18.szombat

10.00. Csillaghegyi MTE - Törökbálinti FC 0:1 (0:0)
10.00. BEAC - Goldball '94 FC U19 2:14 (1:4)
11.45. Unione FC - Szent Pál Akadémia FC 5:2 (1:1)
11.45. Testvériség SE - Csep-Gól FC 3:1 (1:0)
13.45. - 13.15. DÍJKIOSZTÓ ÜNNEPSÉG, ELIT LIGA
13.45. NORMÁL LIGA: 9-10.helyért: Kormányőr SE I - Goldball '94 FC U17 2:5 (0:2)

2017.február 19.vasárnap

9.00. NORMÁL LIGA: 5-6.helyért: BVSC-Zugló U19 - Hidegkúti SC II 7:1 (3:0)
10.45. NORMÁL LIGA: 3-4.helyért: Kormányőr SE II - Goldball '94 FC öregfiúk 3:4 (0:1)
10.45. NORMÁL LIGA: 1-2.helyért: Budapesti Erdért SE - Zuglói Kinizsi FC 2:5 (1:3)
12.30. - 13.00. DÍJKIOSZTÓ ÜNNEPSÉG, NORMÁL LIGA
12.30. NORMÁL LIGA: 7-8.helyért: Csillaghegyi MTE öregfiúk - Inter 04 FC 2:3 (2:1)

2017.március 5.vasárnap

11.00. NORMÁL LIGA: 11-12.helyért: Újpesti Haladás FC - Újpesti Haladás FC U18