Üdvözöljük a Csillaghegyi MTE labdarúgó oldalán!







IX. NYÍLT TÉLI NAGYPÁLYÁS TORNA






TISZTELT EGYESÜLETEK!

Lehetőség volt a torna nevezési díjának két részletben történő befizetésére! A második, utolsó részlet teljesítése a torna megkezdésének időpontja volt! 2019.január 12.! Kérném az elmaradásokat, ahol ez még nem történt meg, rendezni szíveskedjenek!

Köszönettel: Boldizsár Imre



HATÁROZAT!

DRENTCHEV TENIO ILIEV urat, a Műegyetemi FC igazolt játékosát a Téli Nagypályás Torna hátralévő mérkőzésein mindennemű sporttevékenységből kizárom!!

Budapest, 2019.január 14. Boldizsár Imre Csillaghegyi MTE elnök



Amit a Téli Nagypályás Tornáról tudni érdemes!!

Kilenc évvel ezelőtt azért hoztuk létre a TNT-ét, hogy minden betervezett edzőmérkőzés lejátszásra kerüljön, legyen tétje, de mégse keljen mindenben megfelelni az MLSZ-BLSZ bajnoki szabályainak!
Ezért olyan könnyítések kerültek a kiírásba amik segítik a felkészülést!

1.) Minden mérkőzésre 22 játékos nevezhető, és cserével mind játék lehetőséget kaphat.
2.) A játékosnak nem kell az egyesület igazolt tagjának lennie!
3.) A játékosnak nem kell érvényes sportorvosival rendelkeznie, SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE lép pályára!
4.) A torna nyílt bajnokság, különböző osztályú csapatok résztvevői!
5.) A BLSZ támogatásának köszönhetően minden mérkőzésen vizsgázott, gyakorlott játékvezető működik közre a szabályok betartásában! Segítői azonban a játékvezetői vizsgára készülők közül kerülnek ki!
6.) A mérkőzésen sárga-piros lap használatával figyelmeztetik az esetleg sportszerűtlen játékost! A két sárgát vagy pirosat kapó játékos helyére cserével /ha még van/ kiegészülhet a csapat! Az EDZŐKKEL megállapodtunk hogy a várható kiállítást megelőzendő lecserélik a túlfűtötten játszó játékost!
7.) Oda - vissza csere azonban nem lehetséges!
8.) Fegyelmi büntetések!:
A két sárga vagy piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen pályára léphet!
A szándékosan súlyos sérülést okozó játékos a torna további mérkőzéseiből kizárásra kerül!
A játékvezetőkkel szembeni bármilyen tettlegesség az elkövető(k) azonnali kizárását, a cselekmény súlyától függően a BLSZ fegyelmi bizottság bevonását is jelentheti!

AZ ELMÚLT NYOLC ÉVBEN LEJÁTSZÁSRA KERÜLT KÖZEL 600 MÉRKŐZÉST KÖVETŐEN A LEGSÚLYOSABB INTÉZKEDÉSRE NEM KERÜLT SOR !!!

Sérülésmentes jó felkészülést kívánok minden résztvevőnek !
BOLDIZSÁR IMRE



Figyelem!
Változások történtek a következő mérkőzések kapcsán:





Normál 7.forduló: február 23., szombat DÖNTŐK


február 23. (szombat) 10:00 5. helyért Híd Unió - Ikarus U17
február 23. (szombat) 10:00 7. helyért Inter 04 - Istenhegy
február 23. (szombat) 12:00 Döntő: Puebla - Rúg-6 FC
február 23. (szombat) 12:00 3. helyért: Zuglói Kinizsi - Kormányőr SE II
február 23. (szombat) 14:00 9. helyért: Csep-Gól II - Csillaghegy Öregfiúk
február 23. (szombat) 14:00 11. helyért: Goldball Öregfiúk - Kormányőr SE
Kiemelt 7. forduló: 2019.február 16. DÖNTŐK

10:00 Testvériség U-19 - Műegyetem 2-5
12:00 BVSC U-19 - Goldball U-19 3-0
12:00 MLTC - Csillaghegyi MTE 5-1

Normál 6. forduló:
2019.február 16. 10:00 A1 - B2 Puebla - Kormányőr 2 2-0
2019.február 17. 10:00 B3 - A4 Híd-Unió - Inter04 3-0
2019.február 17. 11:00 B1 - A2 Zuglói Kinizsi - Rúg-6 FC 00 büntetőkkel: 2-3
2019.február 17. 12:00 A3 - B4 Ikarus U17 - Istenhegy 2-1
2019.február 17. 13:00 A5 - B6 Goldball Öregfiúk - Csep-Gól II 1-1 tizenegyesekkel: 2-3
2019.február 17. 14:00 B5 - A6 Csillaghegy Öregfiúk - Kormányőr SE



Kiemelt 6. forduló! 2019. február 9.:
11 óra: BVSC U19 - BAK Respect 2-0
12 óra: MLTC - Testvériség U-19 6-1
13 óra: Műegyetem - Csillaghegy 1-0
14 óra: ERDÉRT - Goldball U-19 1-6

Normál 5. forduló:
2019. február 9., 10 óra: KormányőrII. - Z.Kinizsi 5-7
2019. február 10., 10 óra: Csep-Gól - CsMTE ÖF 4-2
2019. február 10., 11 óra: Ikarus U-17 - Inter 04 1-2
2019. február 10., 12 óra: Istenhegy - HÍD-Unió 0-1
2019. február 10., 13 óra: Goldball ÖF. - RÚG-6 0-2
2019. február 10., 14 óra: Kormányőr I. - PUEBLA 1-3



2019. február 2., Kiemelt!:
11 óra: BAK Respect - Goldball U-19 0-1
12 óra: Testvériség - Csillaghegy 3-5
13 óra: BVSC u-19 - Műegyetem 1-0
14 óra: MLTC - ERDÉRT 1-4


2019. február 2., 10 óra: HÍD-Unió - Kormányőr II 1-2
2019. február 3., 10 óra: Csillaghegy ÖF - Z.Kinizsi 2-8
2019. február 3., 11 óra: Goldball ÖF. - Kormányőr I. 3-1
2019. február 3., 12 óra: Inter 04 -PUEBLA 1-2
2019. február 3., 13 óra: Istenhegy - Csep-Gól 4-2
2019. február 3., 14 óra: RÚG 6 - IKARUS U-17 1-1



Kiemelt!!
2019. január 26., 11 óra: CsMTE - ERDÉRT 1-3
2019. január 26., 12 óra: Testvériség - Goldball U-19 2-3
2019. január 26., 13 óra: MLTC - BVSC U-19 2-0
2019. január 27., 10 óra: BAK Respect - Műegyetem 1-1


2019. január 26., 10 óra: Istenhegy - Kormányőr II. 4-4
2019. január 26., 14 óra: Ikarus U-17 - Goldball ÖF 4-2
2019. január 27., 11 óra: HÍD-Unió - CsMTE ÖF 1-5
2019. január 27., 12 óra: Csep-Gól II - Z.Kinizsi 1-8
2019. január 27., 13 óra: Rúg 6 - PUEBLA 1-2
2019. január 27., 14 óra: Kormányőr I. - Inter 04 3-7



Kiemelt: 2019. január 19.

MLTC - BAK Respekt 0-0
CsMTE - BVSC U-19 1-3
Testvériség U-19 - ERDÉRT 2-3
Goldball U-19 - Műegyetem 4-3


CsMTE ÖF. - Kormányőr II. 4-5
HÍD-Unió - Csep- Gól 2-1
RÚG-6 - Kormányőr I. 7-3
Goldball ÖF. - Inter o4 2-2
Ikarus -U17 - PUEBLA 3-4
Istenhegy - Z.Kinizsi 4-6



HÉTKÖZI 2. Forduló, Kiemelt csoport:

2019. január 16., szerda
MLTC - Goldball U19 2-0 (1-0)

2019. január 22., kedd
CsMTE - BAK Respect 0-3

2019. január 17., csütörtök
Testvériség - BVSC U-19 2-3

2019. január 15., kedd
ERDÉRT - Műegyetem 1-1



2019.január 12. Szombat 1.Forduló

10.ó. Csep-Gól -Kormányőr II 1-9
11.ó. MLTC - Műegyetem 2-2
12.ó. CsMTE - Goldball U-19 0-3
13.ó. Goldball ÖF.- PUEBLA 1-3
14.ó. ERDÉRT - BVSC U-19 4-3


2019.január 13.Vasárnap 1.Forduló

10.ó.Testvériség U19 - BAK Respect 3-7
11.ó. CsMTE ÖF - Istenhegy 2-2
12.ó. HÍD - Unió -Z.Kinizsi 0-3
13.ó. RÚG-6 - Inter 04 II. 8-4
14.ó.Kormányőr - Ikarus U17 0-3



IX. TNT 2019.
A nevezési díj továbbra is 2 RÉSZLETBEN fizethető!:
1. 55 000 ft nevezéskor,
2. részlet a torna kezdéséig!

A kiemelt liga első alkalommal pénzdíjas!!
1. helyezett 100 000 ft, 2. helyezett 60 000 ft, 3. helyezett 40 000 ft díjazásban részesül.
A kiemelt ligába jelentkezők egy/2.ik/ hétközi fordulót játszanak.
Időpontok: 01.15. kedd - 01.16. szerda - 01.17.csütörtök. Kezdés 18.óra. A BLSZ I.-II. osztály előbb kezdi a tavaszi szezont!!
Minden a TNT-t érintő friss információ a csillaghegyimte.hu oldalon megtalálható.

Boldizsár Imre Csillaghegyi MTE elnök