Üdvözöljük a Csillaghegyi MTE labdarúgó oldalán!











A kiemelt liga góllövőlistájának állása:


1.

Fehér Gyula

Stand 98 FC

7 gól

2.

Hanák Roland

Testvériség-Újpalota SE II

6 gól

3.

Almási Áron

Műegyetemi FC

5 gól

Nyilas Domonkos

Újpesti Haladás FC U19

5 gól

5.

Ender Gábor

Airnergy Hungary FC

4 gól

Kövesdi Zsombor

Airnergy Hungary FC

4 gól

Makai Gábor

Csillaghegyi MTE

4 gól

Pásztor Tamás

Mészöly Focisuli SE U19

4 gól

Peter Radunovic

Testvériség-Újpalota SE II

4 gól

Vranek Máté

Újpesti Haladás FC U19

4 gól

11.

Dévényi Dániel

Airnergy Hungary FC

3 gól

Győri Barnabás

Airnergy Hungary FC

3 gól

Romhányi Bálint

Nimród SE

3 gól

Újvári Bence

Mészöly Focisuli SE U19

3 gól

Vincent Pourquier

Zöld-Fehérek SE I

3 gól

16.

Borsi Gergely

Budapesti AK Respect

2 gól

Czeider Dániel

Buadpesti AK Respect

2 gól

Czudor Marcell

Csillaghegyi MTE

2 gól

Dhouioui Oussama

Műegyetemi FC

2 gól

Faragó Hunor

Újpesti Haladás FC I

2 gól

Farhad Amir

Zöld-Fehérek SE I

2 gól

Gabura Alexander

Airnergy Hungary FC

2 gól

Jánossy Barnabás

Nimród SE

2 gól

Pásztor Tibor

Buadpesti AK Respect

2 gól

Pollák Máté

Mészöly Focisuli SE U19

2 gól

Radnó Gergely

Stand 98 FC

2 gól

Ragó Máté

Újpesti Haladás FC U19

2 gól

Rázmán Ákos

Újpesti Haladás FC I

2 gól

Recsnik László

Újpesti Haladás FC U19

2 gól

Török Ákos

Testvériség-Újpalota SE II

2 gól

Veres Péter

Testvériség-Újpalota SE II

2 gól

32.

Argyelán Attila

Stand 98 FC

1 gól

Bolbás Máté

Airnergy Hungary FC

1 gól

Deák Tibor

Műegyetemi FC

1 gól

Farkas Máté

Budapesti AK Respect

1 gól

Fábián Attila

Budapesti AK Respect

1 gól

Fehér Brendon

Újpesti Haladás FC U19

1 gól

Galgóczi Levente

Csillaghegyi MTE

1 gól

Gerhát Dávid

Testvériség-Újpalota SE II

1 gól

Harasztos Dániel

Zöld-Fehérek SE I

1 gól

Hegedűs Péter

Zöld-Fehérek SE I

1 gól

Kiss Krisztián

Fővárosi Vízművek SK U19

1 gól

Kondács Barnabás

Budapesti AK Respect

1 gól

Könczey Zsolt

Nimród SE

1 gól

Kuhár Attila

Stand 98 FC

1 gól

Labundy Máté

Nimród SE

1 gól

Lehel Patrik

Mészöly Focisuli SE U19

1 gól

Lempel Balázs

Műegyetemi FC

1 gól

Lewis Turnbull

Zöld-Fehérek SE I

1 gól

Lőrik Szabolcs

Testvériség-Újpalota SE II

1 gól

Mándoki László

Stand 98 FC

1 gól

Mehdi Omidvar

Zöld-Fehérek SE I

1 gól

Obring Werner

Nimród SE

1 gól

Pásztor Tibor

Budapesti AK Respect

1 gól

Rádl Attila

Műegyetemi FC

1 gól

Révész Levente

Stand 98 FC

1 gól

Rick Kevin

Műegyetemi FC

1 gól

Sipaki Patrik

Budapesti AK Respect

1 gól

Soós Levente

Airnergy Hungary FC

1 gól

Szabó András

Zöld-Fehérek SE I

1 gól

Szabó Balázs

Fővárosi Vízművek SK U19

1 gól

Szatmári Roland

Mészöly Focisuli SE U19

1 gól

Szász Zsombor

Buadpesti AK Respect

1 gól

Szekeres Dániel

Fővárosi Vízművek SK U19

1 gól

Szatmári Roland

Mészöly Focisuli SE U19

1 gól

Török Zsombor

Testvériség-Újpalota SE II

1 gól

Vass Raul

Buadpesti AK Respect

1 gól

Veres András

Újpesti Haladás FC U19

1 gól

Visnyei Máté

Újpesti Haladás FC U19

1 gól



Vissza a TNT 2023-hoz!